in

Filip Sulík odhalil, že TO mal s Anet z Ruže pre nevestu už hodinu po ich zoznámení. Anet sa obhajuje: ,,Bol to sociálny experiment,” tvrdí

Medzi slovenskými influencermi sa rozprúdil ďalší konflikt. Tentoraz ide o spor medzi Filipom “Fikim” Sulíkom a Anet, známou z reality show Ruža pre nevestu. Sulík, známy svojimi ostrými vyjadreniami, tentokrát zverejnil pikantné informácie o Anet. Ako sa s tým popasovala kráska, ktorá sa ešte nedávno uchádzala o srdce ženícha Radka Urbanyaka? Prečo sa Sulík rozhodol zaútočiť práve teraz? A ako reaguje Anet na tieto obvinenia?

Filip Sulík, ktorý si nikdy nekladie servítku pred ústa, sa vo svojom vlogu Fikiunchained vyjadril k Anet z Ruže pre nevestu. Táto mladá žena, ktorá ešte prednedávnom bojovala o priazeň Radka Urbanyaka, sa podľa neho správala nevhodne. “Mňa nepriťahujú ženy, čo sú také, že… napríklad Anet z Ruže, tak ona bola celkom hot, ale proste ona bola ako morča. Ja som s ňou bol vonku dávno už, pred dvomi rokmi,” uviedol Sulík vo svojom vlogu. Fanúšikovia sa hneď pýtali, či naozaj bola Anet vonku “s takým nímandom”. “Hej, to bol sociálny experiment,” odpovedala Anet na Instagrame.

A to nie je všetko.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane

Povedala to za mužov? Táto žena tvrdí, že ak neurobí mužovi túto vec 7x v týždni, bude jej neverný! A preto…

Odhalila to! Frederika z Ruže s plačom priznala, prečo nenosí nohavičky. Može za to jej EXpriateľ!