in

Podviedla s ním frajera, no dnes už spolu nechodia. „Nie vždy vzťahy vyjdu,“ napísala Azra k ukončeniu vzťahu s Denisom

Známa exfarmárka na Instagrame odhalila, že jej vzťah so súperom zo šou Farma 15 už neexistuje. Aké boli príčiny tohto rozchodu a čo plánujú ďalej?

Finále pätnástej série šou Farma sa konalo v decembri 2023. Hlavnú cenu viac ako 83-tisíc eur si odniesla Lucia. Lucia sa rozhodla podeliť o časť výhry s Emou a ďalším súťažiacim. S Denisom si veľmi dobre rozumela, no nebola jediná.

Aj keď to na začiatku nebolo očividné, Denis si vytvoril blízky vzťah s mladšou súťažiacou Azrou. Ich vzťah, ktorý zahŕňal aj intímne momenty pred kamerami, spôsobil škandál, keďže Azru doma čakal priateľ Emil, ktorý ju prišiel navštíviť priamo na Farmu. Obaja sa v exkluzívnych rozhovoroch priznali, že v tom čase spolu nekomunikovali.

foto: instagram.com

Po skončení šou sa Azra a Denis stále stretávali, aby zistili, či sa ich vzťah rozvinie. Avšak po pol roku od finále Azra na Instagrame prezradila, že ich vzťah skončil. „Chcela som vám povedať niečo osobné. Nie sme spolu a ukončili sme niečo, čo sme nazývali vzťahom. Ale v skutočnosti to bolo viac o priateľstve. Nikam sa to neposunulo a zistili sme, že sme odlišné osoby. Doteraz som to nezdieľala verejne, ale cítim, že je správny čas byť k vám úprimná. Nie vždy vzťahy vyjdu,“ napísala v stories.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane

Odhalila to! Frederika z Ruže s plačom priznala, prečo nenosí nohavičky. Može za to jej EXpriateľ!

Neuveriteľné. Toto dievča má 21 rokov a neuveríš, koľkokrát už bolo tehotné! Ako zvládla toľko tehotenstiev?