in

Dievča sa vydáva za fenku. Je granule, breše a chodí po štyroch. Vďaka tomu zarába neskutočné peniaze

Internet je plný neobmedzených možností a jednou z nich využila aj Jenna, ktorá sa rozhodla predstierať, že je pes. Tento nevšedný spôsob zarábania jej priniesol na sociálnej sieti OnlyFans obrovské zisky. Jenna sa tak stala hviezdou internetu a jej priaznivci, medzi ktorými sú muži aj ženy, platia za možnosť sledovať jej rôzne aktivity, ktoré robí ako šteniatko. Tento neobvyklý spôsob zárobku jej vyniesol  tisíce eur len za minulý rok. Jej popularita sa odráža aj na Instagrame, kde má viac ako 132-tisíc sledovateľov.

Čo vedie ľudí k tomu, že sú ochotní zaplatiť za takéto predstavenia?

Internet nám otvára dvere k nečakaným možnostiam zárobku a jedným z príkladov je aj Jenna, ktorá sa rozhodla vystúpiť zo zabehaných koľají a predstierať, že je pes. Tento nevšedný koncept sa ukázal byť úspešný a Jenna si týmto spôsobom na sociálnej sieti OnlyFans dokázala zarobiť neuveriteľné státisíce za rok.

Muži aj ženy sú ochotní platiť za možnosť sledovať to, čo Jenna ako nezbedný psíček vymyslí, a to jej prináša nielen finančné výhody, ale aj značnú popularitu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane

„Som príliš pekná na to, aby som pracovala,“ hovorí Barbara, ktorá na svoje plastiky minula 150-tisíc eur!

foto: instagram.com, blesk.cz

No toto?! Ráchel je opäť neriadená strela! Na instagrame šokovala a ukázala úplne všetko. Na párty sa vášnivo bozkávala so ženou