in ,

Odhalila to! Frederika z Ruže s plačom priznala, prečo nenosí nohavičky. Može za to jej EXpriateľ!

V poslednej epizóde populárnej reality šou Ruža pre nevetu došlo k ostrej výmene názorov medzi súťažiacimi Frederikou a Juliou. Julia verejne nazvala Frederiku „call girl“ a obvinila ju z toho, že nenosí nohavičky, čo má byť pre ňu poburujúce. Táto poznámka sa Frederiky hlboko dotkla a rozhodla sa pred kamerou vysvetliť dôvod svojho konania. Odhalenie pravdy prinieslo na svetlo vážne zdravotné problémy, ktorým čelí. Čo všetko sa Frederika rozhodla prezradiť a aké dôsledky to malo na jej život?

foto: instagram.com
foto: instagram.com

Frederikina osobná spoveď

Frederika sa rozhodla prehovoriť v šou Bez ruže o dôvode, prečo nenosí spodnú bielizeň. „Ja… Som… Ten dôvod prečo nenosím nohavičky, je to, že som mala priateľa, ktorý ma podvádzal. Bol mi neverný. A potvrdilo sa mi to vtedy, keď som išla ku gynekologičke na kontrolu. A pri cytológii mi povedala, že mám tam predrakovinový typ… Ach,” začala svoju spoveď Frederika so slzami v očiach. „Povedali mi, že tam mám predrakovinový typ HPV vírusu, našli mi chlamýdie, našli mi tam ešte rôzne mykózy a strašne veľa zápalov.”

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane

Filip Sulík odhalil, že TO mal s Anet z Ruže pre nevestu už hodinu po ich zoznámení. Anet sa obhajuje: ,,Bol to sociálny experiment,” tvrdí

Podviedla s ním frajera, no dnes už spolu nechodia. „Nie vždy vzťahy vyjdu,“ napísala Azra k ukončeniu vzťahu s Denisom