in

Filip Sulík odhalil, že TO mal s Anet z Ruže pre nevestu už hodinu po ich zoznámení. Anet sa obhajuje: ,,Bol to sociálny experiment,” tvrdí

Na túto poznámku však Sulík reagoval s ešte väčšou vervou: “To, že sme 2 hodiny od zoznámenia j*bali, bola súčasť experimentu?” Tento výrok spustil lavínu reakcií. Anet sa rozhodla reagovať pokojne a svoje stanovisko vyjadrila nasledovne: “Ešte raz a naposledy pre všetkých menej chápavých ľudí, ktorí majú natoľko nezaujímavý život, že ich trápi, čo o mne kto povedal. Môžem vás ubezpečiť, že mňa to netrápi, je mi to úplne jedno. Viem, aká som, viem kto som, moji blízki to vedia, a to mi úplne stačí. Ja sa tu nebudem vôbec obhajovať a ani nikomu nič vysvetľovať.”

Fiki však pokračoval vo svojej kritike a zverejňoval ďalšie nelichotivé vyjadrenia. “Anet a kde bola tvoja intuícia a triezve uvažovanie, keď si svoje telo po dvoch hodinách odovzdala narcistickému kktovi, čo z teba robí pi*u 2 roky neskôr?” pýtal sa vo svojom videu. Sulík ďalej útočil: “A kde bola tvoja nekonečná múdrosť, keď si nechápala ako funguje sauna, plus si si nevedela uviazať plachtu?”

Anet si napriek všetkým útokom zachovala chladnú hlavu. Vyzýva svojich priaznivcov, aby sa nezapájali do tejto drámy a aby sa zamerali na pozitívne veci vo svojich životoch. “Mňa to netrápi, je mi to úplne jedno. Viem, aká som, viem kto som, moji blízki to vedia, a to mi úplne stačí,” zopakovala. Napriek tomu Sulík naďalej zverejňuje o nej nelichotivé poznámky, čím situáciu neustále eskaluje.

Konflikt medzi Sulíkom a Anet teda pokračuje a jeho vyústenie je zatiaľ nejasné. Anet však stále ukazuje, že dokáže zachovať rozvahu a svojimi vyjadreniami sa snaží dodať silu aj iným ženám, ktoré čelia podobným útokom.

V šoubiznise teda opäť horí oheň, tentoraz medzi Filipom Sulíkom a Anet z Ruže pre nevestu. Ako sa tento spor vyvinie a aké dôsledky bude mať pre oboch zúčastnených? Bude sa Sulík aj naďalej snažiť zdiskreditovať Anet?

Povedala to za mužov? Táto žena tvrdí, že ak neurobí mužovi túto vec 7x v týždni, bude jej neverný! A preto…

Odhalila to! Frederika z Ruže s plačom priznala, prečo nenosí nohavičky. Može za to jej EXpriateľ!