in

Trápenie influencera Tadeáša, ktorý bol svojím image vzorom pre mladých. TOTO je definitívny koniec!

zdroj: instagram.com
zdroj: instagram.com

Vojna Tadeáša Kuběnku a Sugar Denny: Drsný koniec nerozlučného priateľstva

Tadeáš Kuběnka, známy český influencer, sa momentálne zotavuje na súkromnej psychiatrickej klinike. Na svojom Instagrame oficiálne potvrdil ukončenie podcastu Kontroverzní a priznal rozpad svojho priateľstva s influencerkou Sugar Denny. Čo viedlo k tak dramatickému koncu ich spolupráce a vzťahu? Aké boli reakcie oboch strán a čo to znamená pre ich budúcnosť? Odpovede na tieto otázky nájdete v nasledujúcom článku.

Tadeáš Kuběnka prechádza zásadnými zmenami vo svojom živote, ktoré začali jeho pobytom na súkromnej psychiatrickej klinike. Nielenže ukončil svoje pôsobenie v podcaste Kontroverzní, ale zdá sa, že jeho priateľstvo so Sugar Denny je tiež na konci. Na svojom instagrame odkázal svojim followerom: „Dobré ráno. Vyžiadal som si na klinike telefón, aby som tu k tomu mohol niečo povedať, a to len, že ak sa ku mne bude Denny vyjadrovať, tak mi to proste neposielajte,“ čím dal jasne najavo, že o akékoľvek reakcie svojej bývalej kamarátky nestojí.

 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane

VIDEO: Zúfalý otec napadol priamo na súde vraha svojej dcéry, ktorý sa mu vysmial do očí

foto: brightside

Neuveriteľná hádanka s prekvapivým výsledkom: Uhádneš, v ktorom pohári je viac vody? Dokáže to vraj len pár percent ľudí!