in

Ráchel šokuje! Zanevrela na mužov? Na instagrame oznámila zásnuby so ženou! Kto je tou šťastnou?

foto: instagram.com
foto: instagram.com

Vo svete slovenských influencerov a celebrít sa šíri veľká novinka. Ráchel Karnižová, známa módna návrhárka, influencerka a finalistka Miss Universe Slovensko 2021, oznámila prostredníctvom Instagramu, že sa zasnúbila. Jej vyvolenou má byť Dominika Horáková, tiež známa osobnosť na instagrame.

Ráchel Karnižová je známa slovenská influencerka, módna návrhárka a účastníčka viacerých reality show. Pochádza z Košíc, ale žije v Bratislave. Karnižová sa preslávila v roku 2021, keď sa stala finalistkou Miss Universe Slovensko. Vlastní módnu značku Rachellkka Collection a aktívne pôsobí na sociálnych sieťach, kde má značnú základňu sledovateľov.

Okrem jej úspechov v televízii je jej meno spájané aj s kontroverznými udalosťami, najmä s prípadom domáceho násilia. Jej bývalý partner, muzikant Tomy Kotty (Tomáš Drahoš), ju mal fyzicky a psychicky týrať. Napriek tomu, že Kotty priznal svoje činy a nastúpil na liečenie, slovenská polícia jeho obvinenia nakoniec zamietla. Ráchel Karnižová sa zúčastnila aj na reality show Love Island v roku 2023 a Survivor Česko & Slovensko v roku 2024, kde však psychicky nezvládla náročné podmienky a šou predčasne skončila​

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane

foto: infozona.sk

Málokto z dospelých vypočíta správne tento príklad. Ako si na tom ty? Nezabudni na základné matematické pravidlo!

Povedala to za mužov? Táto žena tvrdí, že ak neurobí mužovi túto vec 7x v týždni, bude jej neverný! A preto…