in

No toto?! Ráchel je opäť neriadená strela! Na instagrame šokovala a ukázala úplne všetko. Na párty sa vášnivo bozkávala so ženou

foto: instagram.com, blesk.cz
foto: instagram.com, blesk.cz

Rachel z reality show Survivor opäť šokovala svojím vzhľadom a správaním. Influencerka a bývalá účastníčka reality show Love Island sa zúčastnila finálovej akcie Playboy „Hledáme Playmate 2024“, kde zaujala odvážnymi zlatými šatami a pikantnou bozkávačkou so svojou partnerkou Dominikou Horákovou. V jednom momente však Rachel odhalila viac, než by si želala, a to vďaka chýbajúcemu spodnému prádlu pod jej provokatívnym outfitom.

Rachel Karnížová: Odvážna a nepredvídateľná

Rachel Karnížová, známa svojím účinkovaním v reality show Love Island a Survivor, opäť dokazuje, že vie, ako upútať pozornosť. Po nedávnom rozchode s Claudem Lhoteckým našla šťastie po boku fitness trénerky Dominiky Horákovej. Spoločne navštevujú rôzne spoločenské akcie a ani na jednej z nich nenechávajú nič na náhodu. Najnovšie sa predviedli na grand finále castingu „Playmate roku 2024“, ktorý sa konal pod záštitou Playboy.

V odvážnych zlatých šatách, ktoré mali ultra vysoký rozparok, Rachel šokovala všetkých prítomných, keď v jednom momente ukázala svoj klín. Influencerka umiestnila video z večera na sociálne siete, kde sa v šatách z jemnej látky točí dokola a užíva si celý večer. Pod šaty si však zabudla vziať klasické spodné prádlo a namiesto nich mala iba malé a úzke body, ktoré jej odhalili viac, než by si pravdepodobne priala.

Odvážna dvojica na akciách

Rachel a Dominika sa rozhodne nehanbia prejaviť svoje city na verejnosti. Na akcii Playboy sa pred očami fotografov vášnivo bozkávali, čím opäť upútali pozornosť. „Je strašne nádherná, extrémne šikovná a strašne maká. Vždycky som si priala niekoho, ku komu sa môžem dívať s obdivom. Je to prvý vzťah, v ktorom mám tento pocit. Fakt je to úplne wow,“ povedala Rachel na adresu Dominiky pre eXtra.cz.

Pokračovanie článku a fotografie Ráchel nájdeš na ďalšej strane

Dievča sa vydáva za fenku. Je granule, breše a chodí po štyroch. Vďaka tomu zarába neskutočné peniaze

Influencerka tvrdí, že muži sú neverní, lebo ženy sú príliš hlučné a nevedia im plniť túžby. Mnohí súhlasia