in

Vilda je poriadný záletník. Podľa jeho EX mal mať počas vzťahu hneď niekoľko žien! Z toho čísla odpadneš

V poslednom čase sa Vilém Šír, mladý a talentovaný tanečník známy z televíznej šou Let’s Dance, dostáva do centra pozornosti nielen vďaka svojmu tanečnému umeniu, ale aj svojmu súkromnému životu. Jeho vzťahy a rozchody pútajú pozornosť verejnosti, najmä po rozchode s Nikol Treterovou, s ktorou sa dal dokopy počas účinkovania v šou Love Island v roku 2021.

Neľútostný rozchod a obvinenia z nevery

Nikol Treterová a Vilém Šír, známy tiež ako Vilda, zažili búrlivý vzťah, ktorý sa skončil na jar 2022. Podľa Nikol, s ktorou sa nedávno stretli na akcii redaktori z PLUS 7 DNí, ich vzťah skončil pre Vildove nevery. Tanečník, ktorý je teraz v Let’s Dance partnerom speváčky Tiny, po rozchode s Nikol začal randiť s misskou Sylviou Šulíkovou, avšak ani tento vzťah nevydržal dlho.

Nikol prezradila, že počas ich vzťahu dostávala správy od ľudí tvrdiacich, že ju Vilda podvádza, no nemala priame dôkazy. Napriek tomu sa v médiách objavili špekulácie o dôvodoch ich rozchodu, ktoré podľa Nikol neboli pravdivé. Dokonca uviedla, že má v telefóne dôkazy o Vildovej nevere s inou ženou, ktoré neboli medializované.

“Keď sme randili, takýchto dievčat bolo asi 10,” tvrdí Nikol o Vildovom správaní počas ich vzťahu.

Pokračovanie článku nájdeš na druhej strane

foto: TV Markiza

VIDEO: Azra, ktorá na Farme podviedla svojho frajera, ide hľadať lásku do ďalšej šou. Kde sa prihlásila?

Veľký konflikt medzi Claude a Ráchel. Obvinil ju, že predáva svoje pikantné fotky cez internet! A nie len to!