in

Škandál! Známy ženatý futbalista má byť zachytený na intímnom videu. Zábery ukazujú, ako s nejakou kráskou trávi čas v nočnom klube na toaletách

V susednom Česku sa rozpútala mediálna búrka z dôvodu intímneho videa, ktoré údajne zachytáva známeho futbalistu z pražskej Sparty. Toto video, ktoré vzniklo v populárnom nočnom klube Duplex, sa stalo predmetom širokého záujmu verejnosti a médií.

Kto je hlavnou postavou škandálu?

Hlavným aktérom spomínanej kauzy by mal byť Angelo Preciado, obranca z Ekvádoru a člen futbalového klubu AC Sparta Praha. Preciado, ktorý sa k klubu pridal v septembri 2023 po pôsobení v belgickom klube KRC Genk, je v centre pozornosti kvôli údajnej účasti na spomínanej nahrávke.

Fanúšikovia a pozorovatelia poukazujú na viaceré zhody medzi osobou na videu a Preciadom, vrátane oblečenia, hodiniek a topánok, ktoré mal futbalista nedávno na sebe. Tieto indicie vedú mnohých k presvedčeniu, že na videu je skutočne zachytený práve on.

 

Pokračovanie článku nájdeš na druhej strane

Táto trans modelka, ktorá si hovorí Barbie, valcuje na známej sociálnej sieti. Nevystupuje sama. Neuveríte, kto jej pomáha zarábať na jej plastiky

Modelka Amy sa sťažuje: ,,Kvôli mojím p*siam ma nechcú zamestnať!” AHA, čo so sebou vláči