in

Filip Sulík zverejnil konverzáciu s Ráchel… “Nebuď namotaný a poď j****!” Napísala mu.” Čo urobil?

Na profile na Instagrame uverejnil Filip Sulík súkromnú konverzáciu, v ktorej sa mu bývalá misska doslova núka ako na tanieri. Návrhy mal od nej dostávať vraj často.

Obaja sú známi svojími kontroverznými vyhláseniami, pri ktorých si nedávajú servítku pred ústa.

Bývalá účastnícka miss, Ráchel Karnížová pred pár mesiacmi všetkých šokovala, keď zverejnila fotky, na ktorých je celá dobitá. Vo videu, ktoré zdieľala, bol zničený nábytok a bordel. Okrem toho zverejnila aj správy, ktoré jej mal napísať jej už bývalý priateľ Tomy Kotty. Správy plné vyhrážok, urážok a ponižovania.

Dnes šokuje ľudí inak. V šou TV Markíza Love Island, ktorú môžu diváci sledovať na VOYO, má milenecký pomer s jej partnerom Claudom. Pri ich radovánkach ich už stihli pristihnúť aj spolubývajúci. No nezostalo len pri tom.

O tom, že Filip niečo na Ráchel vytiahne, sa už dlhšie špekulovalo. Niečo naznačil aj Tomy Kotty, ktorý nedávno povedal, že sa ku vzťahu s Ráchel ešte vyjadrí: „Všetky veci, ktoré vás zaujímajú a niektoré veci, ktoré ste nevedeli, si vytiahneme v prvom diely na podcaste u Fikiho Sulíka. Čoskoro, dobre? Ja sa nejakým spôsobom určite dištancujem od niektorých jeho názorov, pretože nesúhlasím so všetkým, čo rozpráva, ani sa ho nezastávam, ale verte mi, že mám veľmi dobrý dôvod, prečo som si vybral tohto človeka, aby som sa s ním išiel rozprávať,“ uviedol Tomy počas livestreamu na Instagrame. Jeho slová zverejnil vo svojom príbehu aj Filip.

Netrvalo dlho, a Slovensko si môže prečítať konverzáciu Filipa s Ráchel. A to, že Ráchel v nej nevyznie vôbec dobré, možno neprekvapí nikoho.

 

Túto konverzáciu zverejnil dnes Filip Sulík.

 

Muž si oblieka ženské veci, sukne i šaty. Dodáva mu to sebavedomie. Vraj ružová nie je len pre dievčatá!

5 MEME, ktoré ti spravia deň #2