in ,

Odhalila to! Frederika z Ruže s plačom priznala, prečo nenosí nohavičky. Može za to jej EXpriateľ!

Frederika priznala, že jej bývalý priateľ odmietal podstúpiť vyšetrenia a liečbu. „Povedala som mu, že sa musíme obaja liečiť… No ale aj tak odmietol ísť na nejaké urologické vyšetrenia. Povedal, že pôjde. Stále to odkladal… Ja som ho prosila, aby to už riešil, on stále povedal, že nedá sa, že toto, tamto.. Že to nie je také jednoduché.”

„Mám naozaj doživotné následky z toho,“ pokračovala Frederika, ktorá musela z dôvodu svojho zdravotného stavu prestať nosiť nohavičky. „Najmä keď som bola natáčať v takom tropickom prostredí, tak tam nehrozilo niečo také, že by som vôbec mohla mať nohavičky. Lebo tam bolo dusno, aké tam bolo vlhko. Tam bola stopercentná vlhkosť a všetci poznáme, ako sa tvoria plesne, takže… Ja som nemohla. Mala som vyslovene zakázané nosiť nohavičky.”

foto: instagram.com
foto: instagram.com

Frederika priznala, že sa cíti trápne a ponížene, keď musí verejne vysvetľovať svoje intímne problémy. „Že sa tu musím obraňovať a vysvetľovať celému Slovensku, že prečo nenosím nohavičky… Lebo, úprimne… Kto by chcel takéto dievča? Čo si prešlo takýmto niečím strašným.” Vzápätí ju moderátor relácie pochválil za jej odvahu otvorene hovoriť o citlivých témach.

@tvmarkiza V najnovšej časti Bez ruže Frederika v slzách priznala, prečo v šou nenosila nohavičky 😞💔 Celý rozhovor nájdete na markiza.sk👈 #tvmarkiza #voyo #ruzaprenevestu #bachelor ♬ original sound – Televízia Markíza

 

Prevencia a poučenie

Na záver Frederika zdôraznila dôležitosť prevencie a zdravotnej starostlivosti. „Zatiaľ je to stabilizované, som v poriadku, ale musím si dávať na seba veľký pozor. Už nemám takú imunitu. Narušilo mi to veľmi moje zdravie aj celkovo môj život… Každé dievča, čo má partnera alebo s niekým randí… Nabádajte tých chlapcov, nech sa dajú vyšetriť. Nech idú k urológovi. Používajte kondómy. Lebo v tejto dobe, sa to môže stať naozaj každému. A veľmi rýchlo,” uzavrela svoju spoveď Frederika.

Jej príbeh je varovaním pre všetkých, aby dbali na svoje zdravie a prevenciu, pretože následky môžu byť doživotné a veľmi vážne.

Filip Sulík odhalil, že TO mal s Anet z Ruže pre nevestu už hodinu po ich zoznámení. Anet sa obhajuje: ,,Bol to sociálny experiment,” tvrdí

Podviedla s ním frajera, no dnes už spolu nechodia. „Nie vždy vzťahy vyjdu,“ napísala Azra k ukončeniu vzťahu s Denisom