in ,

„Som príliš pekná na to, aby som pracovala,“ hovorí Barbara, ktorá na svoje plastiky minula 150-tisíc eur!

Niektoré ženy to s plastickými operáciami preháňajú, iné idú ešte ďalej. Medzi také patrí aj Barbara Luna Sipos z Maďarska, ktorá investovala do svojho vzhľadu 150 tisíc eur a zaujala tým množstvo médií. Tvrdí, že je príliš krásna na to, aby musela pracovať. Aké sú jej dôvody a ako sa dostala k tomuto rozhodnutiu? Prečítajte si náš článok.

Barbara Luna Sipos sa prvýkrát stala internetovou senzáciou približne pred dvoma rokmi, keď sa verejnosť dozvedela o jej premenách v hodnote 150 tisíc eur. Po úspešnej sérii plastických operácií vyhlásila: „Som príliš HOT na to, aby som pracovala.“

Jej fascinácia bábikou Barbie začala už v detstve a prvýkrát sa nechala chirurgicky vylepšiť ako 17-ročná. V súčasnosti má za sebou viac ako 10 plastických zákrokov. Britský denník Daily Mail informoval, že jej operácie stáli celkovo 135 tisíc libier, čo je v prepočte asi 157 tisíc eur.

Príliš krásna na pracovný život

Barbara tvrdí, že jej vzhľad jej znemožnil pracovať. Väčšinu operácií jej zaplatil bývalý manžel, ktorý mal tiež slabosť pre Barbie bábiky. Ich manželstvo však trvalo len tri roky, no Barbara získala veľké sebavedomie a rozhodla sa ukončiť pracovný pomer. Predtým pracovala ako recepčná.

Pokračovanie článku a reakciu Barbary nájdeš na ďalšej strane

Neuveriteľné. Toto dievča má 21 rokov a neuveríš, koľkokrát už bolo tehotné! Ako zvládla toľko tehotenstiev?

Dievča sa vydáva za fenku. Je granule, breše a chodí po štyroch. Vďaka tomu zarába neskutočné peniaze