in ,

VIDEO: Ráchel po rozchode zverejňuje vyzývavé videá! Preboha! Veď jej skoro všetko vidno! Ľudia jej to dali vyžrať!

Ráchel a Claude tvorili v šou Love Island pár a vyzeralo to tak, že si spolu sadli. V šou si užívali bezstarostný život vo vile a doslova si užívali aj jeden druhého. O tom, ako si v posteli, ale aj mimo nej, vyznávali lásku, sa už popísalo veľa a svedkov ich aktu bolo hneď niekoľko.

Nie len o pikantnostiach zo šou, ale aj o ďalších veciach sa rozrozprávali posledné mesiace v podcastoch a rôznych reláciách, kde vyzerali ako šťastný pár, ktorý si rozumie. Nafotili aj pikantné fotografie, ktoré na sociálnych sieťach mali úspech.

Ráchel s Claudom radi spomínali, že majú otvorený vzťah. Tomu je však koniec. Aj keď dvojici mnohí držali palce, vzťah im stroskotal na rozdielnych názoroch na niektoré veci.

Pondelok vo večerných hodinách zverejnila televízia Markíza stanovisko, ktoré napísali Ráchel a Claude. V ňom oznamujú fanúšikom koniec vzťahu. “Chceli by sme vám oznámiť, že síce o pár mesiacov neskôr, ale náš osobný Love Island tiež končí. Napriek tomu, ako veľmi sme si rozumeli, nehádali sa a bolo nám spolu dobre, tak máme v niektorých zásadných veciach rozdielne názory a každý asi aj trochu iný životný smer. Spoznali sme sa v reality šou, ale aj to to bolo z oboch strán reálne a úprimné. Obaja sme sa k sebe správali veľmi pekne a aj napriek tomu, že sme sa mali radi a stále sa máme, rozhodli sme sa to ukončiť. Veľmi si vážime vašu podporu, ktorú ste nám dávali, či už na ostrove alebo po jeho skončení. Ste skvelí,” napísala dvojica v spoločnom vyhlásení.

Ráchel a Claude mali od začiatku nezvyčajný vzťah. V podcaste SNAMI rozprávali napríklad o tom, ako sa bozkávali v trojici s inou ženou.

Pokračovanie článku na druhej strane

TO JE POMSTA! Manželka presťahovala neverného manželka k milenke! O svoj príbeh sa podelila na Facebooku. Takto sa to robí!

Dráma na ulici: Známu influencerku vláčili za vlasy po asfalte! Toto náš šoubiznis ešte nezažil!