in

Veľké priznanie známej herečky: Už skúsila mužov zo 40 krajín sveta. Ako ohodnotila Európanov a aký šok zažila s Belgičanom?

Známa herečka z filmov, ktoré sú určené pre publikum pre dospelých, sa rozhodla pootvoriť trinástu komnatu a verejne zdieľa svoje pohľady a skúsenosti po intímnych stretnutiach s mužmi z viac než 40 rôznych krajín. Jej cesty po svete jej umožnili spoznať ich rôznorodé preferencie a techniky, pričom sa stretla s partnermi z celého sveta, vrátane Ameriky, Európy, Austrálie a Latinskej Ameriky.

Coco v rozhovore pre britský denník Daily Star odhalila, že niektoré z jej najpozitívnejších zážitkov mala s partnermi z Latinskej Ameriky, čím potvrdila, že preferencie mužov sa môžu líšiť v závislosti od krajiny a môžu odzrkadľovať rôzne kultúrne rozdiely.

„Mala som mužov z Ameriky, Kanady, Spojeného kráľovstva, Izraela, Austrálie, Haiti, Salvádoru, Holandska, Nórska a Grécka, ako aj Francúzska, Belgicka, Nemecka, Dánska, Írska, Belize, Džibutska, Nikaraguy, Talianska, Guatemaly, Švajčiarska a Argentíny,“ prezradila pre Daily Star.

Smerom ku konzervatívnejším krajinám povedala aj isté prekvapenie, ktoré ste určite nečakali. Prečítaj si jej ďalšie zážitky.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane

Krásna Dolli z Ruže pre nevestu zaujala svojím vzhľadom. No ako vyzerala pred plastikami? Pozrite sa. Bolo jej ich vôbec treba?

Tento muž si pripadá natoľko dokonalý, že svoje embriá predáva za milióny! Chce pre svet ľudí s výnimočnými génami