in

Žhavý instagram Ráchel! Ukazuje svoje telo a nežné dotyky v posteli. Kto za ňou prišiel v noci do izby s netradičnou požiadavkou?

Ráchel je po rozchode s Claudeom Lehotským často vidať s ďalším influencerom a moderátorom podcastov SNAMI, Oskarom Baramim. A práve poslednú dovolenku strávila Ráchel s ním.

Oskar Barami je s Ráchel Karnižovou kamarát. Bol za ňou vo vile v šou Love Island, točí s ňou podcasty a dáva jej veľa príležitostí na reakciu ohľadom tém, ktoré sa jej týkajú.

Svoje dobré priateľská vzťahy spečatili na ceste do Barcelóny ale aj počas ich najnovšieho výletu.

Polonahý Oskar navštívil Ráchel a rovno jej sadol na posteľ. Po nežných dotykoch sa jej opýtal otázku, ktorú Ráchel nečakala: „Vytlačís mi vyrážku na chrbte?“, znela požiadavka Oskara, ktorá Ráchel pobavila.

Ráchel počas pobytu zverejňovala horúce zábery. A na svojom instagrame šokoval aj Oskar. Ten zverejnil fotografiu, na ktorej je spolu s Ráchelm a s najkontroverznejšou účastníčkou tohtoročnej šou Ruža pre nevestu, Dolli, ktorá zo šou odišla za dramatických okolností.

Ráchel na instagrame zverejňuje naozaj vyzývavé fotografie. Konkrétne táto jej fanúšikov poriadne rozpálila.

„Jsi okouzlující a sexy anděl s pěknýma ocima a úsměvem,“ napísal jej jeden z fanúšikov, kým ďalší dodal: „Bože já tě miluju!“. No našli sa aj takí, ktorí vyzývavé fotografie Ráchel považujú za prehnané.

 

Miss ruža, Dolli, zo šou Ruža pre nevestu, pritvrdzuje: Radko sa mi znechutil! Chcela som odísť už skôr

Mladú Dominiku priviezol manžel na oslavu. Našli ju ležať v hroznom stave v kaluži krvi. Bojuje o život. Čo sa stalo?