in ,

Ráchel nesúhlasí s tvrdením, že je zlatokopka: “Vždy som zarábala viac ako môj partner”, tvrdí a ukázala horúce zábery z fotenia!

Šou Love Island skončila a súťažiaci sa už vrátili do svojich domovov. Počas konania šou, keď ešte boli účinkujúci vo vile, to na sociálnych sieťach v súvislosti s Ráchel, ktorá v šou účinkovala, vrelo.

Ráchel sa totiž dostala pod paľbu Filipa Sulíka a jej expartnera Tomyho Kotta, ktorí ju obvinili zo závažných vecí. Filip Suílk dokonca zverejnil test na drogy, ktorý mal byť pozitívny a mal patriť Ráchel.

V podcaste hovorí Filip o Ráchel aj tieto slová: “Ona je až legendárna s tým, množstvom, ktoré vie ona užiť naraz. Inými slovami: že jej niekto narysoval nejakú strašne tučnú čiaru cez celý dres a že ona to sfúkla celé naraz.”, povedal vo zverejnenom videu Sulík a dodal, že informácie má od Rácheliných najlepších kamarátok.

Aj kvôli tomu, čo sa v súvislosti s Ráchel dialo, sa mnohí nevedeli dočkať, kedy sa Ráchel k tomu vyjadrí. No zatiaľ Filipa Sulíka úspešne ignoruje. Namiesto toho reaguje na otázky na svojom instagrame a popiera tvrdenia, že je zlatokopka, ako jej to mnohí neprajníci vyhadzujú na oči. A zverejňuje pikantné fotografie so svojím novým partnerom Claudeom.

Pokračovanie článku na druhej strane

VIDEO: Po Love Island prerážajú dno aj súťažiaci FARMY! Denis, Azra! To vám nevadí, že tam nie ste sami?

Povolanie syn? Rytmus prezradil ako vychováva dieťa. Učí ho, že si veci musí odrobiť a ukazuje mu chatrče?