in

Povedala to za mužov? Táto žena tvrdí, že ak neurobí mužovi túto vec 7x v týždni, bude jej neverný! A preto…

Carla je nielen verejne známou osobnosťou, ale aj manželkou a matkou. Svojimi radami sa snaží inšpirovať ostatné ženy a tvrdí, že sama sa tým riadi. „Vždy vynakladám obrovské úsilie, aby som bola každý deň v týždni príťažlivá a vzrušujúca,“ uviedla v nedávnom rozhovore. Jej manžel, fotograf Giovanni Pincay, je verejnosti relatívne známy a podporuje ju v jej aktivitách.

Podľa Carliných slov je práve pravidelná a intenzívna intimita kľúčom k šťastnému manželstvu. Blondínka zdôrazňuje, že ak sa jej ľudia pýtajú, ako na šťastné manželstvo, odpovedá práve touto radou. „Vždy, keď sa ma ľudia pýtajú, ako na šťastné manželstvo, poviem im, že musí byť s*x 7x do týždňa,“ dodala.

Carla verí, že intímne spojenie medzi manželmi je nevyhnutné na udržanie lásky a oddanosti. Jej prístup môže byť pre niektorých kontroverzný, no ona stojí za svojimi slovami. „Ak ženy nezabezpečia dostatok intimity, môžu sa pripraviť na neveru zo strany muža,“ varuje Carla.

Niektorí ľudia s ňou súhlasia a veria, že pravidelná intimita môže skutočne prispieť k stabilite manželstva. Iní však považujú tento prístup za zjednodušujúci a príliš zameraný na fyzickú stránku vzťahu. Psychológovia často zdôrazňujú, že intimita je len jedným z mnohých faktorov, ktoré prispievajú k šťastnému a stabilnému manželstvu.

Každé manželstvo je jedinečné a to, čo funguje pre jednu dvojicu, nemusí byť efektívne pre inú. Dôležité je, aby partneri komunikovali o svojich potrebách a hľadali spoločné riešenia. Intimita môže byť dôležitým aspektom vzťahu, no rovnako dôležité sú aj emocionálne spojenie, dôvera a vzájomná úcta.

Či už súhlasíte s Carlou Belluccio alebo nie, jej vyjadrenia určite podnietili diskusiu o tom, čo je dôležité pre udržanie šťastného manželstva. Aký je váš názor na jej rady a prístup k intímnemu životu?

foto: instagram.com

Ráchel šokuje! Zanevrela na mužov? Na instagrame oznámila zásnuby so ženou! Kto je tou šťastnou?

Filip Sulík odhalil, že TO mal s Anet z Ruže pre nevestu už hodinu po ich zoznámení. Anet sa obhajuje: ,,Bol to sociálny experiment,” tvrdí